iso kontejner

Mezinárodní certifikace ISO organsiation má standard definovaný standard technických specifikací a zkušebních metod pro využití RFID tagů na kontejnerech. S touto normou, ISO / TS 10891: 2009, tam je konec divoké Goei různých RFID tagů na kontejnerech.
Hledáte kontejneru vysoké kvality? Pak jste na správném místě Javarex. Máme široký sortiment, všechny naše výrobky splňují přísné bezpečnostní a kvalitativní standardy.

široká škála
Potřebujete nádobu? Pak můžete všechny směry v Javarex. Máme mnoho druhů takového myšlení porta alarm, uvádění na trh nebo stohování kontejnerů. Chcete vědět, jaké jsou charakteristiky různých typů obalů? Pak se podívejte se na náš on-line showroom pro více informací. Pokud nechcete najít přesně požadované nádoby, kontaktujte nás pro všechny tyto výrobky podle přání zákazníka v různých objemech, rozměry, ocelí, tlouštěk a barev.

Javarex s.r.o.
Hledáte kontejneru? Můžete je rychle najít Javarex. Máte-li dotazy týkající se našich výrobků? Neváhejte se na nás obrátit; Jsme rádi pomohou. Našli jste, co jste hledali? Vaší objednávky rychle, zajistíme rychlé dodání.
 

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.